DÉ TECHNIEKOPLEIDER VAN EN VOOR BEDRIJVEN
  • administratie
    • Alla Barendse

      Administratief communicatiemedewerkster Alla Barendse TELEFOON 0800-8580858 E-MAIL a.barendse@tetrixtechniek.nl ADRES Jonkerplantsoen 2c
      1508 EE Zaandam
    • Kimberley van Hoek

      Administratief medewerker Kimberley van Hoek TELEFOON 0800-8580858 E-MAIL k.hoek@tetrixtechniek.nl ADRES W.M. Dudokweg 66
      1703 DC Heerhugowaard
    • Marli Wanner

      Administratief medewerker Marli Wanner TELEFOON 0800-8580858 E-MAIL m.wanner@tetrixtechniek.nl ADRES Burg. Ritmeesterweg 31
      1784 NV Den Helder
    • Wietze van der Sluis

      Administrateur Wietze van der Sluis TELEFOON 0800-8580858 E-MAIL w.sluis@tetrixtechniek.nl ADRES W.M. Dudokweg 66
      1703 DC Heerhugowaard
  • techniekopleiders
    • André Pijnacker

      Techniekopleider Mechatronica André Pijnacker TELEFOON 072 - 533 55 87 E-MAIL a.pijnacker@tetrixtechniek.nl ADRES W.M. Dudokweg 66
      1703 DC Heerhugowaard
    • Arthur van der Veer

      Techniekopleider Precisietechniek / Mechatronica Arthur van der Veer TELEFOON 0223 - 660964 E-MAIL a.veer@tetrixtechniek.nl ADRES Burg. Ritmeesterweg 31
      1784 NV Den Helder
    • Chris Alblas

      Techniekopleider Metaalbewerken Chris Alblas TELEFOON 0223 - 660964 E-MAIL c.alblas@tetrixtechniek.nl ADRES Burg. Ritmeesterweg 31
      1784 NV Den Helder
    • Cees van Dijk

      Techniekopleider Metaalbewerken Cees van Dijk TELEFOON 072 - 533 55 87 E-MAIL c.dijk@tetrixtechniek.nl ADRES W.M. Dudokweg 66
      1703 DC Heerhugowaard
    • Jan Ruigrok

      Techniekopleider Mechatronica Jan Ruigrok TELEFOON 0223 - 660964 E-MAIL j.ruigrok@tetrixtechniek.nl ADRES Burg. Ritmeesterweg 31
      1784 NV Den Helder
    • Erwin Bats

      Supervisor / Techniekopleider Mechatronica Erwin Bats TELEFOON 075 - 616 55 79 E-MAIL e.bats@tetrixtechniek.nl ADRES Jonkerplantsoen 2c
      1508 EE Zaandam
    • Wouter Frinks

      Supervisor / Techniekopleider Metaalbewerken Wouter Frinks TELEFOON 072 - 533 55 87 E-MAIL w.frinks@tetrixtechniek.nl ADRES W.M. Dudokweg 66
      1703 DC Heerhugowaard
    • Klaas de Graaff

      Techniekopleider Precisietechniek / Mechatronica Klaas de Graaff TELEFOON 072 - 533 55 87 E-MAIL k.graaff@tetrixtechniek.nl ADRES W.M. Dudokweg 66
      1703 DC Heerhugowaard
    • Rinus Angevare

      Techniekopleider Mechatronica Rinus Angevare TELEFOON 0223 - 660964 E-MAIL r.angevare@tetrixtechniek.nl ADRES Burg. Ritmeesterweg 31
      1784 NV Den Helder
    • Ron Scholten

      Techniekopleider Precisietechniek Ron Scholten TELEFOON 075 - 616 55 79 E-MAIL r.scholten@tetrixtechniek.nl ADRES Jonkerplantsoen 2c
      1508 EE Zaandam
    • Gerard van Leeuwen

      Techniekopleider Elektrotechniek Gerard van Leeuwen TELEFOON 0223 - 660964 E-MAIL g.leeuwen@tetrixtechniek.nl ADRES Burg. Ritmeesterweg 31
      1784 NV Den Helder
    • Marcel Vos

      Techniekopleider Metaalbewerken Marcel Vos TELEFOON 072 - 533 55 87 E-MAIL m.vos@tetrixtechniek.nl ADRES W.M. Dudokweg 66
      1703 DC Heerhugowaard
    • Theo Kraaij

      Techniekopleider Metaalbewerken Theo Kraaij TELEFOON 075 - 616 55 79 E-MAIL t.kraaij@tetrixtechniek.nl ADRES Jonkerplantsoen 2c
      1508 EE Zaandam
    • Sebastiaan Majoor

      Techniekopleider Lassen Sebastiaan Majoor TELEFOON 0223 - 660964 E-MAIL s.majoor@tetrixtechniek.nl ADRES Burg. Ritmeesterweg 31
      1784 NV Den Helder
    • Arie Vrijbloed

      Techniekopleider Precisietechniek Arie Vrijbloed TELEFOON 075 - 616 55 79 E-MAIL a.vrijbloed@tetrixtechniek.nl ADRES Jonkerplantsoen 2c
      1508 EE Zaandam
  • onderwijsontwikkeling
    • Richard Baauw

      Projectleider Opleidingen Richard Baauw TELEFOON 0223 - 66 09 64 E-MAIL r.baauw@tetrixtechniek.nl ADRES Burg. Ritmeesterweg 31
      1784 NV Den Helder
  • opleidingadviseurs
  • marketing & sales
    • Marja van Assema

      Sales en Marketing Marja van Assema TELEFOON 0800-8580858 E-MAIL m.assema@tetrixtechniek.nl ADRES Jonkerplantsoen 2c
      1508 EE Zaandam
    • Tessa Hokke

      Verkoop Binnendienst Tessa Hokke TELEFOON 0223 - 66 09 64 E-MAIL t.hokke@tetrixtechniek.nl ADRES Burg. Ritmeesterweg 31
      1784 NV Den Helder
  • management
    • Henk Kemkes

      Algemeen Directeur Henk Kemkes TELEFOON 0800-8580858 E-MAIL h.kemkes@tetrixtechniek.nl ADRES W.M. Dudokweg 66
      1703 DC Heerhugowaard
    • Dave Aris

      Operations Manager Dave Aris TELEFOON 0800-8580858 E-MAIL d.aris@tetrixtechniek.nl ADRES W.M. Dudokweg 66
      1703 DC Heerhugowaard
    • Sjoerd Leegwater

      Vestigingsmanager (Den Helder) Sjoerd Leegwater TELEFOON 0223 - 66 09 64 E-MAIL s.leegwater@tetrixtechniek.nl ADRES Burg. Ritmeesterweg 31
      1784 NV Den Helder